دانلود(20-بتن تزریقی و كاربرد آن در سازه های زیرزمینی (مطالعه موردی تونلهای آبرسان نیروگاه سد گتوند علیا)

عملیات تزریق,بتن تزریقی,سد گتوند,بازدهی نیروگاه20-بتن تزریقی و كاربرد آن در سازه های زیرزمینی (مطالعه موردی تونلهای آبرسان نیروگاه سد گتوند علیا|50040305|amu39010352|
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان 20-بتن تزریقی و كاربرد آن در سازه های زیرزمینی (مطالعه موردی تونلهای آبرسان نیروگاه سد گتوند علیا هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

مشخصات نویسندگان مقاله بتن تزریقی و کاربرد آن در سازه های زیرزمینی (مطالعه موردی تونلهای آبرسان نیروگاه سد گتوند علیا
چکیده مقاله:

پیچ سنگ ها( میل مهار) برای پایدارسازی حفریات زیرزمینی استفاده می شود. چالهای نصب پیچ سنگها در سقف و دیوارۀ تونل تا عمق مورد نیاز حفر می شود، سپس گمانه با دوغاب خمیری پر شده (عملیات تزریق) و راک بولت در آن فرو داده می شود. با توجه به اهمیت فوق العاده عملیات تزریق درفرایند تحکیم و نگهداری سازه های زیرزمینی، در این مقاله، بهصورت اجمالی عملیات تزریق تونلهای آبرسان نیروگاه سدگتوند علیا، مورد تحلیل اجرایی قرار گرفته است. همچنین ضمن برشمردن عوامل موثر برسرعت و بازدهی عملیات تزریق، راهکارهایی برای افزایش ایمنی ارائه شده، با توجه به نقش زیاد ماشین آلات در پیشرفت فیزیکی و کیفی پروژه و استهلاک قابل ملاحظه قطعات مصرفی، پیشنهادات لازم به منظور کاهش هزینه استفاده از این ماشین آلات ارائه شده است.کلیدواژه‌ها:

عملیات تزریق، بتن تزریقی، نیروگاه سد گتوند، بازدهی


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


میراحمدی, سیدقاسم و واحد عبدالهیان، ۱۳۸۸، بتن تزریقی و کاربرد آن در سازه های زیرزمینی (مطالعه موردی تونلهای آبرسان نیروگاه سد گتوند علیا، نخستین کنفرانس بین المللی تکنولوژی بتن، تبریز، مرکز ملی مقاوم سازی

در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (میراحمدی, سیدقاسم و واحد عبدالهیان، ۱۳۸۸)
برای بار دوم به بعد: (میراحمدی و عبدالهیان، ۱۳۸۸)